top of page
Поиск
 • mazhugaanastasia

Безпека технологічних процесів з ARMISУ звіті GigaOm Radar Report, Armis був названий лідером у галузі рішень безпеки для захисту технологічних процесів (Operational Technology, OT).


Armis отримала високу оцінку за свою комплексну платформу безпеки операційних технологій, яка включає в себе:

 • виявлення активів

 • оцінку ризиків

 • виявлення загроз

 • реагування на інциденти

Орієнтованість Armis на клієнта та інноваційність також отримали високу оцінку від GigaOm.


Звіт GigaOm Radar Report є цінним ресурсом для організацій, які прагнуть поліпшити свою систему безпеки ОТ технологій. Він надає всебічний огляд ринку безпеки ОТ і визначає провідних постачальників у цій галузі.Ключові проблеми безпеки технологічних процесів, ОТ-безпеки

звіті GigaOm Radar Report було визначено кілька ключових проблем, з якими стикаються організації при захисті своїх ОТ-активів. Ці проблеми включають:

 • ВІДСУТНІСТЬ ВИДИМОСТІ АКТИВІВ ОТ: Організації часто мають обмежене уявлення про свої ОТ-активи, що ускладнює виявлення та оцінку ризиків.

 • НЕСТАЧА КВАЛІФІКАЦІЇ: Нестача кваліфікованих спеціалістів з безпеки OT ускладнює впровадження та управління ефективними рішеннями з безпеки OT.

 • УПРАВЛІННЯ ЗАСТАРІЛИМИ OT-СИСТЕМАМИ: Багато організацій використовують ОТ технології, які не були розроблені з урахуванням сучасних вимог кібербезпеки. Ці системи важко оновлювати, захищати та моніторити, що робить їх більш вразливими до кібератак.


Ключові тези зі звіту Armis

ГЛИБОКИЙ АНАЛІЗ ТА КЛАСИФІКАЦІЯ АКТИВІВ: Платформа виявлення та забезпечення кібербезпеки ОТ-активів, отримала визнання за надання комплексного виявлення та моніторингу ОТ-активів та їхні вразливостей. У звіті зазначається, що підхід Armis до виявлення активів поєднує аналіз мережевого трафіку з інформацією з інших джерел: база даних управління конфігурацією (CMDB) і пошук загроз, забезпечує видимість і розуміння віддалених сегментів інфраструктури.


ІНТУЇТИВНИЙ ІНТЕРФЕЙС: SaaS-платформа Armis отримала високу оцінку за сучасний графічний інтерфейс користувача (GUI), який розроблений з чітким і організованим макетом, що робить інформацію легкодоступною а використання рішення не потребує підвищення кваліфікації співробітників. Armis отримала високі оцінки за свою документацію та процеси адаптації, що робить експлуатацію рішення найбільш ефективним.


ДИНАМІЧНА СЕГМЕНТАЦІЯ МЕРЕЖІ: У звіті визнається, що динамічна сегментація мережі викликає значне занепокоєння у клієнтів, оскільки вона може внести зміни в чутливі OT-середовища. Рішення Armis вирішує цю проблему, забезпечуючи глибоку видимість існуючих сегментів мережі і пропонуючи автоматизовану сегментацію мережі на основі виявлених загроз або аномалій. Можливість вмикати і вимикати цю функцію забезпечує гнучкість для задоволення індивідуальних потреб клієнтів.


SaaS ПЛАТФОРМА: Armis пропонує повністю керовану платформу, де всі роботи з технічного обслуговування, такі як виправлення, оновлення та усунення несправностей, виконуються компанією Armis за згодою замовника. Такий підхід зменшує операційне навантаження на замовника і гарантує, що платформа залишається актуальною і безпечною. У звіті підкреслюється використання зашифрованого зв'язку і шифрування даних, що підкреслює заходи безпеки, яких вживає компанія Armis.


ШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ ТА МАШИННЕ НАВЧАННЯ: Armis використовує штучний інтелект (ШІ), зокрема машинне навчання (ML), у своїй

платформі. Машинне навчання дозволяє Armis об'єднувати розрізнені фрагменти даних і виявляти потенційні взаємозв'язки, підвищуючи ефективність виявлення та аналізу загроз. Відсутність періоду навчання штучного інтелекту забезпечує моментальний аналіз профілю усіх активів одразу після розгортання.

В цілому, аналіз звіту позиціонує Armis як лідера на ринку ОТ-безпеки. Ці позитивні характеристики сприяють підвищенню загальної цінності та ефективності роботи Armis у сфері безпеки ОТ-технологій.


Роль Armis у зміцненні ОТ

Як провідний постачальник рішень з безпеки для ОТ, платформа Armis забезпечує прозорість усіх активів ОТ, незалежно від постачальника чи протоколів взаємодії. Armis включає в себе функції оцінки ризиків і виявлення загроз, а також можливості реагування на інциденти. Armis використовує різні методи для захисту OT-активів, включаючи:


 • Виявлення активів

Armis виявляє всі OT-активи в мережі, включаючи пристрої, сегменти мережі та додатки. Це важливо для виявлення вразливостей і загроз.

 • Оцінка ризиків

Платформа Armis оцінює ризик кібератак на ОТ-активи. Ця оцінка допомагає визначити пріоритетність інвестицій у безпеку

 • Виявлення загроз

Платформа Armis виявляє потенційні кібератаки на операційні активи. Це допомагає запобігти успішним кібератакам.

 • Реагування на інциденти

Платформа Armis допомагає організаціям реагувати на кібератаки на їхні операційні активи. Реагування на інциденти може допомогти організаціям мінімізувати збитки, завдані кібератакою.


Заключні думки: Забезпечення майбутнього OT

Оскільки організації продовжують покладатися на системи операційних технологій (ОТ) для управління критично важливою інфраструктурою, важливість безпеки ОТ ніколи не була такою великою. Системи OT часто не розробляються з урахуванням вимог кібербезпеки, що робить їх вразливими до кібератак.


Отримання звання лідера в рейтингу GigaOm Radar Report з безпеки операційних технологій (OT) є свідченням прагнення Armis надавати організаціям найбільш комплексні та ефективні рішення з безпеки OT. Ми пишаємося визнанням GigaOm за здатність нашої платформи забезпечувати видимість, оцінку ризиків, виявлення загроз і реагування на інциденти для всіх OT-активів, незалежно від виробника рішення чи протоколів взаємодії.


Платформа Armis використовується організаціями в різних галузях, включаючи енергетику, виробництво та охорону здоров'я. Armis прагне до постійних інновацій і має значний досвід надання нових функцій і можливостей своїм клієнтам.Оригінальна стаття:


19 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все

Comentários


Пост: Blog2_Post
bottom of page