top of page
CDXZNEOW8AAmZoK.jpg
ESET: Фото
ESET_Logo.png

Про компанію ESET

ESET – провідний європейський постачальник у сфері захисту від кіберзлочинності та комп'ютерних загроз, міжнародний розробник антивірусного програмного забезпечення, експерт у галузі створення технологій виявлення загроз.

ESET: Заголовок

Основна місія компанії — забезпечення безпечного ІТ-середовища для кожного за допомогою інноваційних технологій та якісних продуктів. Таким чином, продуктова лінійка ESET включає рішення для захисту комп’ютерів та ноутбуків, мобільних пристроїв, файлових і поштових серверів, хмарних додатків, продукти для багатофакторної автентифікації, шифрування, запобігання витокам даних, аналізу мережевого трафіку, а також додаткові інструменти та сервіси захисту.

ESET в Україні

Майже 20 років продукти ESET офіційно представлені на території України. Починаючи з 2005 року, користувачі мають можливість безкоштовно звернутися за допомогою до служби технічної підтримки ESET в Україні, а також пройти курси навчання продуктам компанії ESET. Користувачами ESET є найбільші українські та міжнародні компанії та організації. Більш детальна інформація про компанію та продукти ESET доступна на українському офіційному сайті www.eset.com/ua.

ESET: Текст
ESET-PROTECT-Entry.png

ESET PROTECT Entry

За допомогою додаткових модулів забезпечує комплексний захист комп'ютерів, мобільних пристроїв та файлових серверів від інфікування різними видами шкідливого програмного забезпечення. Огляд корпоративної мережі здійснюється з єдиної консолі управління.

ESET PROTECT Advanced

Рішення захищає робочі станції, мобільні пристрої та файлові сервери за допомогою передових антивірусних технологій, а також допомагає запобігти інфікуванню програмами-вимагачами та «0-денними» загрозами завдяки технології розширеного аналізу загроз. Крім цього, рішення посилює безпеку корпоративних даних, використовуючи повнодискове шифрування.

ESET-PROTECT-Advanced.png
ESET-PROTECT-Complete.png

ESET PROTECT Complete

Забезпечує ефективний захист робочих станцій, мобільних пристроїв та файлових серверів, а також захищає електронну пошту та хмарні додатки Office 365. Крім цього, рішення дозволяє безпечно зберігати корпоративні дані за допомогою повнодискового шифрування.

ESET PROTECT Elite

Рішення забезпечує багаторівневий захист корпоративної мережі завдяки поєднанню XDR-можливостей для покращення видимості та виявлення загроз, захисту робочих станцій та безпеки даних для зменшення кіберризиків.

ESET-PROTECT-Elite.png
ESET-PROTECT-MDR.png

ESET PROTECT MDR

Рішення для захисту корпоративної мережі, до складу якого входять не тільки різні продукти, а й преміум-підтримка, а також сервіси з безпеки. Таким чином, дане рішення забезпечує своєчасне виявлення найбільш витончених видів загроз та реагування на інциденти кібербезпеки, а також значно підвищує рівень захисту важливих корпоративних даних.

ESET PROTECT Mail Plus

За допомогою багаторівневих технологій Антиспам, Антифішинг та захисту хост-серверів рішення забезпечує надійний захист електронної пошти, яка є найпопулярнішим вектором атак. Тоді як рішення для розширеного аналізу загроз запобігає виконанню програм-вимагачів та «0-денних» загроз у корпоративному середовищі.

ESET-PROTECT-Mail-Plus.png
ESET-Secure-Authentication.png

ESET Secure Authentication

ESET Secure Authentication — потужне і просте в налаштуванні рішення для забезпечення надійної автентифікації користувачів під час доступу до корпоративних ресурсів і конфіденційної інформації.

ESET Endpoint Encryption

ESET Endpoint Encryption — просте у використанні рішення для шифрування, яке надає повне віддалене керування ключами шифрування робочих станцій та політикою безпеки для файлів на жорстких дисках, портативних пристроях та в електронних повідомленнях.

ESET-Endpoint-Encryption.png
ESET-Inspect.png

ESET Inspect

ESET Inspect — XDR-інструмент для виявлення та відслідковування загроз на комп’ютерах та ноутбуках, який здійснює постійний всебічний моніторинг активності робочих станцій у режимі реального часу, проводить глибокий аналіз підозрілих процесів та негайно реагує на інциденти.

ESET Cloud Office Security

ESET Cloud Office Security забезпечує розширений захист хмарних додатків Microsoft 365 Exchange Online, OneDrive, Teams та SharePoint Online від шкідливого програмного забезпечення, спаму та фішингових атак.

ESET-Cloud-Office-Security.png
ESET-Threat-Intelligence.png

Інструменти для офiцера з кiбербезпеки

Набір інструментів, який надає обґрунтовану інформацію про відомі та нові загрози в реальному середовищі, а також попереджає про цілеспрямовану шкідливу активність. Працюючи на базі хмарних технологій без розгортання у мережевій інфраструктурі, ESET Threat Intelligence орієнтований на протидію цілеспрямованим атакам, фішинговим загрозам і ботнетам.

ESET: Услуги

Технологічний альянс ESET

ESET: Услуги
ESET-Technology-Alliance.png

Запобігання втраті даних (DLP)

Safetica захищає від витоку цінних даних та зменшує витрати на персонал. За допомогою швидкості та легкості у використанні DLP-рішення Safetica економить час і гроші завдяки попередньому виявленню небезпечної діяльності всередині компанії.

bottom of page