top of page
Logo_1-GTB-DLP-that-Works-left-vault-bkgrd-Transparent-Name-BLACK-tag-blue-black-2450-X-90
GTB DLP: Фото

GTB Technologies

GTB Technologies — американська компанія, яка пропонує інноваційні рішення у сфері запобігання втрати даних (Loss Prevention - DLP). Заснована у 2004 році, GTB Technologies є одним з лідерів індустрії кібербезпеки з представництвами у всьому світі. Важливою перевагою GTB Technologies є потужний офіс в Україні, в якому працює команда досвідчених українських розробників.


Особливості DLP-системи від GTB Technologies

Будь-яка компанія, яка має цінні дані, рано чи пізно вирішує впровадити DLP-систему. Сучасні компанії пропонують велику кількість варіантів. За методом знаходження витоку DLP-програми поділяються на три категорії:

  • data-in-use — в процесі використання інформації;

  • data-in-motion — під час передавання інформації;

  • data-at-rest — під час зберігання.

Продукт GTB DLP Suite розпізнає дані при переміщенні та зберіганні. Розпізнавання працює для документів MS Office, PDF і звичайних зображень. Доступні бібліотеки на 75 мовах. Також компанія пропонує унікальну технологію GTB Fingerprinting, що захищає величезні бази даних з мінімумом хеш-відбитків.


На відміну від продуктів інших компаній, GTB надає повну видимість даних, які переміщаються в хмарних сервісах. У продуктів є також функція блокування несанкціонованого доступу до хмари.


Одне з ключових рішень компанії — GTB Inspector. Продукт класифікує дані в режимі реального часу і надає оперативну інформацію про те, куди користувачі переміщують інформацію. Ще одна програма GTB - DLP for Intellectual Property protection - спрямована на захист інтелектуальної власності. З її допомогою ви можете відстежувати всі зміни в документах і розпізнавати користувачів, які мають доступ до них.

Навіщо потрібна DLP-система?

Цінні дані існували завжди, і разом з ними — методи їх захисту. З приходом комп'ютерних технологій дані стали однією з головних цінностей корпорацій, держави та приватних осіб. Витік даних — серйозна проблема для будь-якого банку, комерційної компанії або державної установи. Попередити втрату цінної інформації допомагає впровадження DLP-систем безпеки.

GTB DLP: Текст
GTB DLP: Фото

Система GTB DLP Suite є одним з найважливіших продуктів компанії. Завдяки високій модульності, система ефективно перехоплює та аналізує весь трафік, який передається мережею, відстежує конфіденційні дані в трафіку, встановлює контроль для доступу до інформації на всіх пристроях тощо.

GTB DLP: Текст
bottom of page