top of page

WALLIX BASTION

ТОВ «Інформаційні спеціалізовані системи» виконує постачання, впровадження та супровід системи інформаційної безпеки для контролю адміністраторів систем виробництва компанії Wallix.

Складність та комплексність сучасного ІТ передбачає необхідність віддаленого доступу співробітників, регулярного доступу  для аутсорсерів та підрядників для виконання регламентного обслуговування, модернізації ІТ, адаптації ІТ до поточних потреб.

При цьому віддалений доступ до внутрішній систем формує значні ризики для інформаційної безпеки компанії. Виникають ризики витоку інформації, пошкодження системи, не цільового використання інформації чи обладнання. Окремою проблемою є контроль дій ІТ-адміністраторів систем. Навіть невеликі інфраструктури передбачають наявність більше 100 корпоративних систем із привілейованим доступом більше 10 користувачів до кожної з них. Виникають проблеми використання «спільних» паролів, передачі паролів адміністраторів іншим працівникам чи підрядникам, безконтрольне надання доступу та контролю дій  під час підключення до систем. Доступ до систем у такій інфраструктурі важко контролювати без використання автоматизованих систем, таких як Wallix Bastion Privilege Access Management.

Заснована в 2003 році, компанія WALLIX є одним із перших європейських постачальників програмного забезпечення для кібербезпеки. Будучи лідером на ринку привілейованого доступу, WALLIX пропонує відмовостійке рішення корпоративного класу рішень WALLIX Bastion.

Просте у використанні та легке для розгортання рішення WALLIX Bastion забезпечує надійну безпеку та нагляд за привілейованим доступом до критичної ІТ-інфраструктури. WALLIX Bastion зменшить кількість потенційних векторів атаки, забезпечить виконання нормативних вимог регуляторів та надасть інструменти для управління привілейованим доступом.


Wallix Bastion Privilege Access Management забезпечує:

  • Пошук та блокування використання заборонених команд

  • Запит, погодження та управління доступом до систем

  • Облік часу та запис дій при роботі із системою

  • Інформування про події інформаційної безпеки

  • Архів подій, підключень, виконаних дій


Ефекти від впровадження:

  • Автоматизація видачі та управління доступом

  • Зменшення використання «спільних» паролів

  • Автоматична заміна паролів

  • Підвищення рівеня інформаційної безпеки інфраструктури

Wallix Bastion PAM: Текст
bottom of page