top of page
Поиск
  • mazhugaanastasia

ТОП-5 КІБЕРЗЛОЧИНІВ ЗА ЛИПЕНЬ 2023

Обновлено: 8 авг. 2023 г.


Immuniweb анонсував TOП-5 подій світу кібербезпеки за останній тиждень Липня 2023
  1. Нідерландська поліція заарештувала одного з найбільших користувачів Genesis Market


Поліція Нідерландів оголосила про арешт 32-річного громадянина Нідерландів, жителя Бразилії, який, на її думку, був у списку першої 10ки користувачів dark-web ринку - Genesis Market. Genesis Market займається продажем вкрадених облікових даних, включаючи імена користувачів і паролі, сеанс токени та інші дані.


Genesis Market, який діяв з 2018 року, було ліквідовано в результаті міжнародної операції правоохоронців під назвою «Operation Cookie Monster» у квітні 2023 року. У рамках операції було затримано 119 підозрюваних.


Влада не назвала імені арештованого у своєму прес-релізі та не надала інформації про його злочини, окрім того, що підозрюваний зробив великі покупки на Genesis Market і пограбував багато людей на десятки тисяч євро.


ImmuniWeb може допомогти запобігти витоку даних і відповідати нормативним вимогам.

Замовте безкоштовну демонстрацію зараз і поспілкуйтеся з нашими експертами.


2. Поліція Гонконгу затримала 6 підозрюваних у шахрайстві на 22 мільйони доларів


Поліція Гонконгу заарештувала шістьох чоловіків, причетних до злочинного синдикату, підозрюваного у відмиванні незаконних доходів, отриманих через телефонне та онлайн-шахрайство, приблизно на 22,4 мільйона доларів США.


П'ятеро підозрюваних були власниками 33 банківських рахунків, які використовувалися злочинною організацією для відмивання доходів, отриманих незаконним шляхом. Їм платили від кількох сотень доларів до 1000 гонконзьких доларів за кожен відкритий банківський рахунок, але від них вимагали надати дані рахунку синдикату.


3. High-tech злодія ув'язнили за привласнення 1 мільйон доларів із використанням скімерів на АЗС


Мешканець Лос-Анджелеса був ув’язнений на 3,5 роки за участь у схемі скімерів АЗС, у результаті якої з рахунків жертв було вкрадено понад 1 мільйон доларів.


34-річний Айказ Мансурян зізнався, що зламував десятки заправних станцій у регіоні Південної Каліфорнії та встановлював скімери для кредитних карток – електронні пристрої, призначені для крадіжки даних карток клієнтів.


Мансурян і його учасники змови використовували викрадену фінансову інформацію для виготовлення неавторизованих карток або продавали дані жертв іншим злочинцям. На додаток до тюремного терміну у Мансуряна було конфісковано 931 213 доларів, які він отримав злочинним шляхом та призначено компенсації жертвам у розмірі 923 374 доларів.


4. Великобританія посилить правила щодо незаконної онлайн-реклами


Влада Великобританії планує запровадити суворіші правила щодо соціальних мереж і онлайн-платформ, таких як Google Ads для боротьби з незаконною рекламою, шахрайством із залученням впливових осіб та захисту дітей в Інтернеті.


Соціальні медіа-платформи, веб-сайти та рекламні медіа-мережі будуть зобов’язані вживати жорсткіших заходів, щоб діти не бачили рекламу товарів, таких як алкоголь чи азартні ігри з віковими обмеженнями.


Нова постанова спрямована на боротьбу з шахрайством, випливаючими зловмисними програмами та рекламою незаконних продуктів, таких як зброя та наркотики.


5. Alphapo зламали понад 60 мільйонів доларів у криптовалюті


Крипто-платіжний процесор Alphapo зламали, в результаті чого з його гаманців було виведено криптовалюту на мільйони доларів.


Схоже, зловмисники обміняли вкрадені кошти в Ethereum на ETH, а потім підключили їх до кількох різних блокчейнів. Після злому деякі клієнти Alphapo припинили зняття коштів, посилаючись на проблему з боку постачальника криптовалюти.


Сума викрадених оцінюється в криптоактиви на суму понад 60 мільйонів доларів. «Дуже чіткий відбиток пальця в ланцюжку» вказує на причетність Lazarus, північнокорейської державної хакерської групи, відомої своїми масовими криптографічними пограбуваннями.4 просмотра0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все

Comentarios


Пост: Blog2_Post
bottom of page