top of page

ПОРТФЕЛЬ РІШЕНЬ

Портфель рішень компанії включає програмні продукти із автоматизації обслуговування та моніторингу мережевої інфраструктури, програмно-апаратних комплексів із інформаційної безпеки для захисту ІТ від кібер-загроз та рішення із управління та контролю доступу до ІТ.

web security.jpg

Imperva Web-application Firewall

Система захисту веб-сайту, корпоративних веб-додатків управління бізнесом, веб-порталів, очистки мережевого трафіку від непродуктивної загрузки.

Database-Security-1280x720.jpg

Imperva Database Security

Cистема захисту корпоративних баз даних від несанкціонованого доступу чи випадкового видалення, контролю підключення зовнішніх систем до внутрішніх баз даних, захисту від перебору паролів та сканування бази на вразливості ПЗ.

Privileged-Access-Management.jpg

Wallix Bastion Privilege Access Management

Cистема контролю дій користувачів, управління паролями, доступом та підключенням віддалених користувачів до критичних ІТ-систем.

4311372_edd1_2.jpg

Teramind

Cистема моніторингу дій та робочого часу працівників на робочих чи персональних комп’ютерах.

ImmuniWeb-AI-Platform-Partner-Guide_(6).jpg

ImmuniWeb
AI for Application Security

ImmuniWeb SA - це глобальна компанія, що займається безпекою додатків зі штаб-квартирою в Женеві, Швейцарія. AI-платформа ImmuniWeb® відзначена нагородами, допомагає понад 1 000 клієнтів з більш ніж 50 країн світу знаходити, тестувати та захищати свої веб- та мобільні додатки, API та мікросервіси, хмарну та мережеву інфраструктуру, а також сторонні системи, що обробляють корпоративні дані.

CDXZNEOW8AAmZoK.jpg

Системи захисту ESET

ESET – провідний європейський постачальник у сфері захисту від кіберзлочинності та комп'ютерних загроз, міжнародний розробник антивірусного програмного забезпечення, експерт у галузі створення технологій виявлення загроз.

EYU5YzcX0AAW-7j.jpg

FORTINET Security

Компанія Fortinet - світовий лідер галузі кібербезпеки, залишається рушійною силою конвергенції мережевих технологій і безпеки. З цією метою портфель Fortinet з понад 50 продуктів корпоративного класу є найбільшою інтегрованою пропозицією. Понад 680 000 клієнтів довіряють рішенням Fortinet.

DLP-THAT-WORKS_gtb-powerful-1024-x-656.png

GTB Technologies

GTB Technologies — американська компанія, яка пропонує інноваційні рішення у сфері запобігання втрати даних (Loss Prevention - DLP). Заснована у 2004 році, GTB Technologies є одним з лідерів індустрії кібербезпеки з представництвами у всьому світі. Важливою перевагою GTB Technologies є потужний офіс в Україні, в якому працює команда досвідчених українських розробників.

Рішення: Услуги
bottom of page