top of page
EYU5YzcX0AAW-7j.jpg
Fortinet: Фото

Про Fotinet

Заснована понад 20 років тому в Саннівейлі, штат Каліфорнія, компанія Fortinet продовжує залишатися рушійною силою в розвитку кібербезпеки та конвергенції мережевих технологій і безпеки. Місія Fortinet - захищати людей, пристрої та дані скрізь і всюди. З цією метою портфель Fortinet з понад 50 продуктів корпоративного класу є найбільшою інтегрованою пропозицією, що забезпечує перевірений кіберзахист скрізь, де потрібно. Понад 680 000 клієнтів довіряють рішенням Fortinet, які є одними з найбільш розгорнутих, запатентованих і перевірених виробників у галузі.

Fortinet: Текст
security-fabric-diagram-light-fy22-2.png
Fortinet: Фото

Безпечна мережа, платформа кібербезпеки та безпека технологічних процесів

Продукти Fortinet призначені для конвергенції мереж і безпеки в єдине захищене мережеве рішення, консолідації точкових продуктів в інтегровану платформу і надання функцій з підтримкою OT для захисту технологічних процесів у промисловому середовищі. Це забезпечує автоматизований захист, виявлення та реагування, а також консолідовану видимість як рішень Fortinet, так і широкої екосистеми з більш ніж 500 рішень сторонніх виробників. Компанія Fortinet володіє 948 патентами США - майже втричі більше, ніж аналогічні постачальники рішень для мережевої безпеки, що свідчить про відданість органічним інноваціям, які забезпечують провідні в галузі рішення для кібербезпеки та мережевих технологій. Переважна більшість науково-дослідницьких центрів Fortinet знаходиться в Північній Америці, але компанія має підтримку і центри передового досвіду по всьому світу.


Fortinet забезпечує консолідацію, конвергенцію та безпеку з підтримкою OT за допомогою рішення Fortinet Security Fabric, яке об'єднує та застосовує аналітику загроз до продуктів Fortinet та нашої відкритої екосистеми, що складається з понад 500 рішень від більш ніж 350 постачальників.

Fortinet: Текст

Інновації та досконалість у сфері кібербезпеки

FortiOS, флагманська операційна система Fortinet, органічно побудована на єдиній платформі управління та безпеки і унікальним чином забезпечує конвергенцію мережевих технологій та безпеки. FortiOS також слугує основою Fortinet Security Fabric, найпродуктивнішої та найширшої платформи кібербезпеки в галузі.


Fortinet - єдиний постачальник рішень безпеки, який розробляє та виготовляє спеціальні процесори безпеки (SPU). Ці спеціалізовані ASIC пропонують найкраще в галузі співвідношення ціна/продуктивність і цінність, а їхні рейтинги обчислень безпеки набагато вищі, ніж у інших постачальників.


Щодня FortiGuard Labs використовує одну з найефективніших і перевірених систем штучного інтелекту і машинного навчання в галузі для обробки та аналізу понад 100 мільярдів подій, надсилаючи оперативну інформацію про загрози в режимі реального часу для негайного посилення захисту навіть від загроз нульового дня.


Унікальне поєднання FortiOS, спеціальної технології SPU та аналітики загроз на основі штучного інтелекту забезпечує чудовий захист, що підтверджує нашу прихильність до інновацій та досконалості в галузі кібербезпеки.


Fortinet: Текст
bottom of page